Prawo Gospodarcze

Nasza kancelaria specjalizuje się w obsłudze skomplikowanych transakcji oraz prowadzeniu złożonych postępowań sądowych, w sprawach korporacyjnych, biznesowych, a także wykroczeń i przestępstw popełnianych przeciwko tak zwanemu obrotowi gospodarczemu. Gwarantujemy fachowe i rzetelne podejście do powierzonych nam spraw. Chronimy interesy firm oraz osób prywatnych i ich rodzin.

Postępowanie Przygotowawcze
Oferujemy kompleksową obsługę w postępowaniach przygotowawczych m.in. zapoznanie się z aktami postępowania, udział w przesłuchaniach jako pełnomocnik świadka, udział w przesłuchaniu podejrzanego jako obrońca, kontakt z podejrzanym tymczasowo aresztowanym.
Prawo Karne Skarbowe i Gospodarcze
Prowadzimy sprawy karne gospodarcze, udzielamy porad w zakresie prawa karnego gospodarczego. Wyróżniamy się doświadczeniem w sprawach karnych skarbowych, w których organy ścigania uznały daną transakcje za oszustwa podatkowe VAT.
Postępowanie Sądowe
Oferujemy kompleksową obsługę podczas procesów sądowych w tym podtrzymywanie linii obrony, udział w posiedzeniach sądowych w obu instancjach, składanie apelacji, kasacji i zażalenia. Również reprezentacja w postępowaniach odszkodowawczych za niesłuszne skazanie.
Porady Prawa Skarbowego
Reprezentujemy naszych Klientów przed Urzędami Skarbowymi na terenie całej Polski, Krajową Administracją Skarbową, jak również przed wszystkimi organami ścigania. Zapewniamy kompleksową usługę prawną związaną z oceną/audytem ryzyka występującego w danej sprawie podatkowej/celno-skarbowej.

Nie jesteś pewien jakiej pomocy potrzebujesz?

Jeśli masz wątpliwości skontaktuj się z nami dziś a postaramy się pomóc Ci podjąć właściwą decyzję

Nasza kancelaria oferuje kompleksowe wsparcie w zmieniającym się otoczeniu regulacyjnym, w szczególności reprezentując swoich Mocodawców w tzw. sprawach karnych skarbowych. Szereg naszych działań mających na celu wsparcie Prezesów i Członków Zarządów spółek prawa handlowego obejmuje m.in. ocenę zgodności instytucji obowiązanej z krajowymi i międzynarodowymi przepisami, wsparcie i wdrożenie wymogów regulacyjnych, pełną ocenę ryzyka związanego z praniem pieniędzy i finansowaniem terroryzmu, ekspercką pomoc w kwestiach spornych z klientami, regulatorami i instytucjami nadzorczymi, przeprowadzenie szkoleń dla pracowników zaangażowanych w realizację obowiązków w obszarze przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu oraz wsparcie w Identyfikacji Beneficjenta Rzeczywistego (UBO).

Zapewniamy pełną obsługę na terytorium miasta Warszawy oraz na terenie całej Polski. Naszym specjalistom zaufały podmioty gospodarcze, jak również jednostki samorządu terytorialnego.