O Kancelarii

Kim Jesteśmy

Kancelaria utworzona i zarządzana przez adwokat dr Joannę Brylak jest wynikiem doświadczenia pozyskanego w kancelariach polskich i zagranicznych, realizacji osobistych założeń zawodowych oraz szerokiej współpracy z gremium wybitnych prawników polskich i zagranicznych.

Jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom klientów, a dzięki jakości świadczonych usług stajemy się zauważalni na rynku. W osiągnięciu tych celów pomaga nowocześnie zorganizowany, bardzo dobrze wyszkolony zespół naszej kancelarii, komunikatywność, a także umiejętności pionu zarządzającego oraz wyselekcjonowane grono aplikantów i pozytywnie rokujących młodych prawników.

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej transakcji i stosunków gospodarczych, również o charakterze międzynarodowym. Reprezentujemy przedsiębiorców w postępowaniach sądowych i arbitrażowych oraz zapewniamy koordynację ich bieżącej działalności gospodarczej.

Doradzamy także klientom indywidualnym w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego, karnego, prawa pracy i prawa spółek handlowych.

Dlaczego Wybrać Nas

 • Długoletnie Doświadczenie

  doskonała znajomość branży i profesjonalizm

 • Dbałość o Klienta

  stanowiąca fundament naszej misji i priorytet działania

 • Rzetelność i Sumienność

  w kontaktach z klientami oraz wszystkimi stronami sprawy

 • Indywidualne Podejście

  gwarancją efektywnej strategii i optymalnych wyników